Sohbet Nedir

Sultanim.NET Sizlere Sohbet’in Doyumsuz Adresine Giden Sadece Bir Aracı Yol Olmak, içeriğindeki Sohbet Arkadaşlarınız veyahut Tanışıcağınız Yeni Arkadaşlarınıza Sadece Vesile Olmaktadır.

Sohbet Chat Ortamının Kanallar Genelinde Davranış, Sizin Yaklaşımınız Hangi Yönde Olursa Olsun Kurallar Eşliğinde Haraket Ettiğiniz Sürece Sizlerde Arkadaş Çevrenizi Genişletebiliceksiniz.

iRC Server Sunucularında Giriş Sonuç ve Bitiş Bölümlerini Sizlerle Paylaşmak Bilgi Sahibi Yapmak Biz Yönetim Kadrosu Olarak Her Daim Sizlerin Yanında Olmaktan Büyük Mutluluk Almaktayız. Hertürlü Yaşıycağınız Sorun ve Aklınıza Takılan Sorularda Yönetim Kanalında Bulunan Arkadaşlara Soru Sormaktan Çekinmeyiniz.

iRC Sohbet Sunucuları Hakkında Kısa Bir Bilgi Vermek Gerekirse Bilmeniz Gereken Yüzeysel Bilgiye Bu Yazımızdan Ulaşabilirsiniz, Öncelikle iRC Diyerek Gözlerinizi Aşına Yaptığımız Kısa ismin Açılımından Başlıyalım iRC (Internet Relay Chat) İnternet Üzerinde Ençok Kullanılan Protokol Biçimidir, ilk Olarak Finlandiyalı Jarkko Oikarinen isminde Bir Üniversite Öğrencisi Tarafından 1988 Yıllarında Ele Alınmış  ve Protokol Halinde Meydana Getirilmiş ve internetin ilk Yıllarından itiraben En Pöpüler Sohbet Ağlarından Biri Olarak Gündeme Gelmiştir. Şuan bile O Yıllardan Buğüne iRC Sisteminin Birçok Sunucuda Hizmet Verdiği Bir Sistem Olarak Biliniyor. Milyonlarca Kişinin Tanışıp Konuşmasına Hatta Bilgi Paylaşımı ve Odak Noktalarına Vesile Olmuştur.